огляд

Дата публікації: 18.01.2021

Клімат контроль для розумного будинку - як за допомогою одного пристрою контролювати температуру у вашому домі?

Автор: Сергій Вольнов

Переглядів:    510

Час на читання:   ~ 5 хв.

Щоб створити в будинку комфортний температурний режим, необхідний клімат-контроль. У кожного в будинку багато кліматичної техніки - кондиціонер, спліт-система, радіатори, тепла підлога, які, на перший погляд, корисні і потрібні. Але коли кліматична техніка виконує абсолютно різні функції, виникає питання - наскільки доречно використання різних приладів в будинку, якщо система опалення буде нагрівати повітря в будинку, а кондиціонер - охолоджувати?

Іноді в будинку накопичується велика кількість пультів управління кліматичною технікою. З їх допомогою людина управляє і контролює якість роботи обладнання і його режими. Але 3-5 пульнів від кондиціонерів +стільки ж від контурів теплої підлоги -це незручно і, як правило, пульти губляться, діти їх закидають під меблі, домашні улюбленці гризуть...

Оптимізувати роботу кліматичної техніки можна за допомогою системи розумний будинок.

Особливості системи:

 • управління кліматом в автоматичному режимі;
 • можливість створення необхідного мікроклімату в кожній з кімнат;
 • позбавлення від постійного контролю людини за ситуацією - досить налаштувати необхідні параметри;
 • єдина панель управління;
 • багато режимів роботи:денний/нічний, вихідні/робочі дні кожен день тижня окремо.

Розумний будинок вміє керувати роботою всієї техніки і контролювати клімат у вашому домі - досить лише вказати необхідну температуру і рівень вологості. Система здатна переключити прилади в енергозберігаючий режим, якщо виникла необхідність від'їзду з дому, наприклад, у відпустку.

Як здійснюється робота системи клімат-контролю?

Перше, на що слід звернути увагу - це злагоджена робота всіх приладів в будинку. Кожне приміщення може стати індивідуальноюкліматичною зоною за рахунок оптимальної роботи всіх складових системи.

Встановлений клімат в будинку буде переходити в режим сну при відсутності людей в квартирі, і активізуватися тільки при появі господарів.

Система розумний будинок одночасно відстежує кілька параметрів:

 • температуру повітря;
 • рівень вологості;
 • час доби;
 • день тижня;

Після установки потрібного температурного режиму на панелі управління (або ж у смартфоні) система буде нагрівати кімнату і, навпаки, знижувати в ній температуру, в потрібний час. Вона зможе вибрати один із нагрівальних пристроїв, або ж усі разом для швидшого нагріву оселі (доприкладу, якщо ви повертаєтесь із кількаденної відпустки чи відрядження).

Розумний будинок легко налаштувати під звички свого господаря, після чого він згодом завжди подбає про його здоровий сон і самопочуття.

Температурний режим можна встановити не тільки в звичайних приміщеннях в будинку, таких, як кімната, кухня і дитяча, але і в спеціальних - льох, комора, домашня бібліотека. Тут також можна налаштувати необхідний мікроклімат з підтриманням особливих умов.

Можливості клімат-контролю

У кожного опалювального приладу є свої ступені нагрівання. Автоматика системи сама вирішить, який поріг нагрівання і охолоджування вибрати і призначити для нього, дотримуючись при цьому економний режим.

Система розумний будинок брон, до прикладу, інтегровується із wi-fi кондиціонерами, а датчики клімату дозволяють запрограмовувати окремі приміщення під власну температуру. Кондиціювання в будинку буде здійснюватися за рахунок злагодженої роботи спліт-систем і кондиціонерів з іншими приладами як для обігріву, так і для охолодження без участі людини.

Радіатори, теплі підлоги і конвектори знаходяться повністю під управлінням автоматики - система вибере оптимальний сценарій комфортного опалення та контролю температури повітря.

Що враховує система розумний будинок:

 • підтримка температури в спальні, комфортною для сну;
 • додатковий нагрів у ванній кімнаті;
 • відключення опалення в коридорі;
 • підтримання оптимальної температури в вітальні.

Якщо запропонована температура не влаштовує господарів, вони можуть її змінити в будь-який час.

Економія з комфортом

Люди люблять систему розумний будинок за те, що з нею зручно. У тих, хто відсутній вдома в будні і з'являється вдома тільки ввечері, розумнасистема bron дозволить значно зекономити на платіжках. Доведено, що у тих, хто користується системою розумний будинок, економія витрат на електрику становить від 30 до 60%. І це не тільки економія на опаленні та електроенергії, а й значний внесок в покращення екології. В подальшому, коли розумним будинком будуть користуватися у кожній другій квартирі (або повністю у нвовбудовах) - ми зробимо шкідливі викиди в атмосферу меншими, а екологію чистішою.

Розумний будинок - це не тільки економмія та комфорт, а й значний внесок в покращення екології та зменшення шкідливих викидів!

Для тих, хто вирішить встановити у себе систему розумний будинок, процес займе від кількох годин до кількох днів, - системи укомплектовані під різні потреби: для невеликих квартир, квартир із кількома санвузлами, а також для заміських будинків. Датчики безпровідні, не потребують схем монтажів, а сам монтаж займає всього кілька годин.

Підписуйтесь на розсилку наших новин

Плата Intercom робить з звичайного домофона сучасний

Останні новини та події

Можливості системи при поєднанні датчиків. Тисни на системи для отримання детальнішої інформації

Як зробити Розумний Дім самому?
огляд

Дата публікації: 18.01.2021

Переглядів:711

Час на читання:~ 6 хв.

Як зробити Розумний Дім самому?
Комплекс інтелектуального регулювання екосистеми житла може дозволити собі абсолютно будь-хто. ...
Дізнатися більше
Можливості і комплектація охоронних систем вбудованих в Розумний будинок
огляд

Дата публікації: 18.01.2021

Переглядів:851

Час на читання:~ 4 хв.

Можливості і комплектація охоронних систем вбудованих в Розумний будинок
Для захисту будинку, офісу, квартири, запобігання аварійних ситуацій, контролю за ...
Дізнатися більше
Що таке розумний будинок? Все що потрібно знати про систему Розумний Дім
огляд

Дата публікації: 19.01.2021

Переглядів:465

Час на читання:~ 8 хв.

Що таке розумний будинок? Все що потрібно знати про систему Розумний Дім
Ера цифрових технологій не перестає обдаровувати все новими і новими ...
Дізнатися більше
Система антизатоплення від bron
огляд

Дата публікації: 12.04.2021

Переглядів:811

Час на читання:~ 4 хв.

Система антизатоплення від bron
Навіщо потрібна система антизатоплення від bron
Дізнатися більше

Дякуємо! Ваша підписка на наші новини здійснена