огляд

Дата публікації: 12.04.2021

Система антизатоплення від bron

Автор: Сергій Вольнов

Переглядів:    811

Час на читання:   ~ 4 хв.

Система антизатоплення потрібна для того, щоб бути спокійними за своє житло та можливі наслідки після затоплення свого житла чи житла сусідів та для того, щоб віддалено керувати системою водозабезпечення. Більше не потрібно буде витрачати кошти на ремонт квартири сусідів знизу та прибирати масштабні наслідки затоплення своєї квартири. Звичайно не у кожного вистачить сили перекрити крани вручну за необхідності, тим паче коли вони “заклинили”, а для дитини майже неможливо. При цьому прикласти палець до сенсорної кнопки вийде у кожного. Якщо перед поїздкою у відпустку ви забули перекрити воду, це легко можна буде зробити з мобільного додатку або ж із будь-якого пристрою з доступом в інтернет.

 

Зазвичай думки про встановлення системи антизатоплення у 90% людей виникають тільки після того, як вони когось затопили або їх затопили. Або коли в їх присутності відбулось затоплення, але їм пощастило бути вдома, перекрити воду і прибрати наслідки. А у Вас є зараз гарна нагода вирішити це питання і bron в цьому допоможе.

 

Система антизатоплення bron складається з клапана перекриття води, модуля управління клапаном та датчика протікання. Система є безпровідною, компактною, легко встановлюється та керується хабом, це так звані “мізки” системи. При потраплянні на датчик протікання рідини на хаб надходить сигнал, та спрацьовує сирена. Хаб дає команду перекрити воду і за допомогою модуля управління клапан перекриває воду.

 

Загалом, виконавчий механізм (водяний клапан) радіоканальний “WATER VALVE B” призначений для перекриття води у побутових системах водопостачання житлових приміщень, у автоматичному або ручному режимах. Клапан може приймати сигнали від кількох і більше датчиків і за командою перекривати воду. 

 

Система антизатоплення bron дуже приємна на дотик, адже має покриття “софт тач”. Модуль управління містить акумулятор, якого вистачає на 2,5 роки і після цього його можна буде легко підзарядити від мережі. Хаб сповістить Вас, коли це буде необхідно. Клапан виготовлено з італійської латуні, що відома гарною якістю, тому система прослужить Вам довго і якісно. Для коректної та тривалої роботи клапана обов'язково необхідно мати фільтр грубої очистки, який, зазвичай, встановлюється на водопроводі перед лічильником води.

 

Датчик протікання “Leak S” можна встановити під пральною машиною, під мийкою на кухні та у гостьовому санвузлі. Він легко впишеться в інтер'єр, адже має невеликі розміри і класичний чорно-білий колір. Він працює від невеликої батарейки CR2, якої вистачить на 2,5 роки і яку легко самостійно замінити. Хаб повідомить завчасно, коли буде така необхідність.

 

А чи можна купити систему антизатоплення без хабу? Ні, адже всі пристрої і датчики спілкуються між собою і керуються за допомогою саме хабу. Він контролює їх роботу, діагностує та дає накази що потрібно зробити. Він є центром управління системою і дуже важливим її доповненням.

Підписуйтесь на розсилку наших новин

Плата Intercom робить з звичайного домофона сучасний

Останні новини та події

Можливості системи при поєднанні датчиків. Тисни на системи для отримання детальнішої інформації

Клімат контроль для розумного будинку - як за допомогою одного пристрою контролювати температуру у вашому домі?
огляд

Дата публікації: 18.01.2021

Переглядів:510

Час на читання:~ 5 хв.

Клімат контроль для розумного будинку - як за допомогою одного пристрою контролювати температуру у вашому домі?
У кожного в будинку багато кліматичної техніки - кондиціонер, спліт-система, ...
Дізнатися більше
Як зробити Розумний Дім самому?
огляд

Дата публікації: 18.01.2021

Переглядів:711

Час на читання:~ 6 хв.

Як зробити Розумний Дім самому?
Комплекс інтелектуального регулювання екосистеми житла може дозволити собі абсолютно будь-хто. ...
Дізнатися більше
Можливості і комплектація охоронних систем вбудованих в Розумний будинок
огляд

Дата публікації: 18.01.2021

Переглядів:851

Час на читання:~ 4 хв.

Можливості і комплектація охоронних систем вбудованих в Розумний будинок
Для захисту будинку, офісу, квартири, запобігання аварійних ситуацій, контролю за ...
Дізнатися більше
Що таке розумний будинок? Все що потрібно знати про систему Розумний Дім
огляд

Дата публікації: 19.01.2021

Переглядів:465

Час на читання:~ 8 хв.

Що таке розумний будинок? Все що потрібно знати про систему Розумний Дім
Ера цифрових технологій не перестає обдаровувати все новими і новими ...
Дізнатися більше

Дякуємо! Ваша підписка на наші новини здійснена