HOMECAM

ІР відеокамера

ЗавантажитиЗавантажити інструкцію

Дата публікації: 02.02.2020

Призначення пристрою

Відеокамера «HOME CAM»(далі по тексту - камера), призначена для здійснення відеоспостереження за навколишнім оточенням в режимі реального часу в побутових умовах. Камера забезпечує якісне кольорове відео зображення вдень. В умовах низької освітленості камера автоматично активує ІЧ-підсвітку з дальністю дії до 10 метрів, що забезпечує високий рівень яскравості і контрастності монохромного зображення відео зйомки.

Для функціонування в системі пристрій повинен бути зареєстрований (приписаний) у планшеті. Налаштування пристрою подано в інструкції з експлуатування на «Систему «Розумний дім».

Малюнок 1.1
Малюнок 1.2

Зв’язок з планшетом

Доступ до управління відеоспостереженням, перегляд відеозображення в режимі реального часу доступний з планшета, у режимі ON-Lineз віддаленого персонального комп'ютера, планшета або смартфона з використанням мобільного додатка «Bron Smart Home».

Живлення камери від зовнішнього джерела живлення (адаптера) напругою 12 В DC, струм споживання не більше 1 А.Про всі події користувач оповіщається Рush-повідомленнямина мобільний додаток «Bron Smart Home» на смартфон.

Радіоканал зв’язку
Енерго збереження
Контроль батареї
Обмін данними
Цілодобова робота

Технічні характеристики

Найменування параметраОдиниці вимірюванняЗначення
1Мінімальна освітленістьЛк0,01
2Фокусна відстань об'єктивамм3,6
3Кут огляду°90
4Дальність ІЧ-підсвічуванням10
5Роздільна здатністьМП1.3
6Формат стиснення відеоH.264
7Корекція балансу білогоавтоматично
8Мікрофонні
9Напруга живленняВ DC12
10Струм споживання, не більшеА1,0
11Діапазон робочих температур°Свід 5 до 40
12Відносна вологість при температурі 30 °С%до 95
13Ступінь захисту оболонкиІР42
14Габаритні розміримм41,2x41,2 х 23,5
15Вагагне більша 115
16Середній термін служби пристроюрік7

Комплектність

НайменуванняКількість, шт.
1Камера1
1Кріплення1

Під’єднуючи камеру до блоку живлення необхідно дотримуватись вимог маркування щодо під’єднання до проводів + та - .

Конструкція пристрою

Пристрій складається з:

Кронштейн
Фіксатор
Гайка з’єднувальна
Відеокамера

Процедури з пристроєм

Включення та вимикання камери

Для приведення камери у робочий стан необхідно її включити її включити.

1.

Включення живлення камери

Відеокамера «HOME CAM»вважається включеною у разі подавання напруги живлення 12В використовуючи перехідник. Спостерігайте одноразовий звук кліку від затвору камери.

2.

Стан після включення

Після включення камера знаходиться у стані запиту на реєстрацію.

3.

вимкнення камери

Пристрій вважається вимкненим у разі відсутності напруги живлення 12В.

Після видалення камери з планшету потрібно повторно виконати реєстрацію пристрою.

Реєстрація камери у планшеті

Реєстрація, або припис пристрою до планшета - це процес внесення пристрою в конфігурацію планшета. Після реєстрації, за наявності стійкого зв’язку, пристрій придатний до роботи.

зчитуванням QR-коду

Зчитуванням QR-коду смартфоном через мобільний додаток «Bron Smart Home».

ручним введенням

Ручним введенням заводського (серійного) номера пристрою і пошук його по цьому номеру

Заборонено використання приладу за будь-яких несправностей.

Вказівки щодо заходів безпеки

Пристрій не є джерелом небезпекидля людей і матеріальних цінностей (в тому числі і в аварійних ситуаціях).

Конструкція відповідає вимогам безпекизгідно з ДСТУ EN 60335-1. Виробник не несе відповідальності за пошкодження, спричинені недотриманням вимог щодо техніки безпеки та правил експлуатації виробу.

Перед підключенням до блока живлення перевірте, чи збігається її напругаз номінальною напругою живлення камери, вказаною на маркуванні або з технічними характеристиками.

Заборонено самостійний ремонт виконавчого механізмуабо внесення змін до його конструкції. Ремонт має здійснюватися винятково фахівцем авторизованого сервіс-центру. Некваліфіковано виконана робота може призвести до важких наслідків пошкодження майна, виконавчого механізму та травм

Підготовка до встановлення та монтажу

Перед встановленням перевірте зону огляду камериз передбачуваного місця встановлення. Місце має бути вибрано так, щоб мінімізувати можливість попадання в об'єктив прямого сонячного світла, яке може призвести до пошкодження світлочутливої матриці

1.

ПЕРЕВІРКА ЗОНИ ОГЛЯДУ

Перед встановленням перевірте зону огляду камери з передбачуваного місця встановлення.

2.

ЯК СЛІД ОБИРАТИ МІСЦЕ

Місце має бути вибрано так, щоб мінімізувати можливість попадання в об'єктив прямого сонячного світла, яке може призвести до пошкодження світлочутливої матриці.

3.

ДЛЯ КРІПЛЕННЯ НЕОБХІДНО:

Ослабити гайку з’єднувальну;

Закріпити на поверхні саморізом діаметром не більше 4 мм через отвір;

Налаштуйте положення камери для спостереження за зоною спостереження та зафіксуйте контр-гайку;Перевірте передачу відеозображення з центру управління або за допомогою мобільного додатку «Bron Smart Home».

Перевірка

Оберіть місце експлуатації

До встановлення пристрою на місце можливої експлуатації необхідно виявити місце з добрим кутом огляду.

Передавання сповіщення

Під час експлуатації один раз за 70 секунд пристрій передає на планшет сповіщення про свій стан.

у разі не отримання сповіщення

Якщо протягом 70 секунд планшет не отримав сповіщення, планшет формує повідомлення про втрату зв'язку.

після реєстрації

Після вдалої реєстрації ініціюйте перегляд відео з планшета. Перевірте отримання планшетом стабільної передачі відеозображення.

Технічне обслуговування

обслуговування за потреби

Зазвичай відеокамера не потребує обслуговування, однак, або за потреби, наприклад після ремонту приміщення, очистіть місце встановлення виконавчого механізму від пилу та павутиння сухою серветкою та перевірте оглядом стан ізоляції проводів живлення та навантаження, які під’єднані до затискачів.

Чим не варто протирати пристрій

Не протирайте пристрій речовинами, що містять спирт, ацетон, бензин та інші активні розчинники.

Відеокамера відповідає вимогам технічних регламентів з електромагнітної сумісності та безпеки низьковольтного електричного обладнання

Зберігання та транспортування

Пристрої у транспортній тарі повинні зберігатися в опалювальних вентильованих приміщеннях (складах). У приміщенні для зберігання не повинно бути струмопровідного пилу, парів кислот, лугів і газів, що викликають корозію і руйнують ізоляцію. Клас кліматичних умов зберігання 1К3 згідно з ДСТУ EN 60721-3-1 (від мінус 5 до 45 °С).

Паковані підприємством-виробником пристрої можуть бути транспортовані будь-якими закритими транспортними засобами відповідно до правил перевезення вантажів, що діють на транспорті даного виду (в залізничних вагонах, автомашинах, контейнерах, герметичних опалювальних відсіках літаків, трюмах тощо). Клас кліматичних умов транспортування 2К3 згідно з ДСТУ EN 60721-3-1 (від мінус 25 до 75 °С).

Гарантії виробника

відповідність пристрою

Виробник гарантує відповідність пристрою вимогам конструкторської документації при дотриманні споживачем умов транспортування, зберігання, монтажу, налагодження та експлуатації.

ВНЕСЕННЯ ЗМІН У КОНСТРУКЦІЮ

Виробник має право вносити зміни в конструкцію пристрою без попереднього повідомлення користувача.

Використання не за призначенням

Використання пристрою не за призначенням та не за умовами, визначеними цим документом, є порушенням правил експлуатації пристрою і припинення гарантійних зобов'язань виробником.

Вияв невідповідності

Пристрій, у якого протягом гарантійного терміну за умови дотримання правил транспортування, монтажу та експлуатації буде виявлено невідповідність вимогам, зазначеним у цьому паспорті, безкоштовно замінюється або ремонтується підприємством-виробником.

Ушкодженні вироби

Гарантійні зобов'язання не поширюються на вироби, що мають механічні пошкодження, а також, якщо дефект виник в результаті неправильного монтажу, підключення і експлуатації пристрою.

Покривання витрат

Гарантійні зобов'язання не покривають витрати, пов'язані з доставкою або пересиланням пристрою до/з гарантійної майстерні (авторизованого сервісного центру), а також витрати по монтажу/демонтажу пристрою.

виникнення аварій

Датчик не рятує від ймовірності виникнення аварій у системі водопостачання, а тільки може зменшити можливі небажані наслідки таких аварій.

Відповідальність користувача

Відповідальність за працездатність пристрою, технічне обслуговування та своєчасне звернення до сервісної служби з приводу усунення поламок в роботі пристрою покладається на користувача.

Повернення товару

Відповідно до Закону про захист прав споживачів, користувач має право повернути придбаний пристрій продавцю, та отримати кошти за придбання товару протягом двох тижнів з дати придбання.

Сервісні послуги

Для уникання можливих непорозумінь з сервісною службою, зберігайте чеки протягом гарантійного терміну експлуатації.

термін експлуатації

Гарантійний термін експлуатації 36 місяців. Гарантія не поширюється на батарею живлення.

ПРАВО НА РЕМОНТ

Протягом гарантійного терміну покупець має право на ремонт або заміну пристрою при виявленні несправностей, що сталися з вини виробника і за умови виконання вказівок по встановленню та експлуатації.

Відповідальність виробника

Виробник не несе відповідальність за шкоду, причиною якої стали несправності виробів сторонніх виробників або дії третіх осіб.

Відповідність

Пристрій відповідає вимогам технічних регламентів з електромагнітної сумісності, радіообладнання та безпеки низьковольтного електричного обладнання.

 

Відомості про ремонт

Ремонт пристрою, у якого не закінчився гарантійний строк і який експлуатувався згідно з умовами, визначеними цим документом, здійснюється підприємством-виробником.

Несправний пристрій надсилається підприємству-виробнику з документом, в якому вказано дату продажу та супровідним листом, у якому повинні бути зазначені: характер несправності, місце установлення, прізвище і телефон контактної особи.

 

Відомості про утилізацію

Пристрій не несе загрозу для здоров’я людей та навколишнього середовища. Після закінчення терміну служби його утилізація проводиться без прийняття додаткових засобів захисту навколишнього середовища згідно з діючими правилами утилізації продуктів. Після закінчення терміну служби батареї, її утилізація має проходити згідно з діючими правилами утилізації таких продуктів.