HOMECAM

Датчик відеоспостереження радіоканальний

Завантажити

Дата публікації: 02.02.2020

Призначення пристрою

Відеокамера «HOME CAM» (далі по тексту - камера), призначена для здійснення відеоспостереження за навколишнім оточенням в режимі реального часу в побутових умовах. Відеоспостереження охоплює відеокамери, які встановлені у приміщенні та сховище даних на планшеті, необхідне для зберігання і обробки даних. Камера забезпечує якісне кольорове відео зображення вдень. В умовах низької освітленості камера автоматично активує ІЧ-підсвітку з дальністю дії до 10 метрів, що забезпечує високий рівень яскравості і контрастності монохромного зображення відео зйомки.

Для функціонування в системі пристрій повинен бути зареєстрований (приписаний) у планшеті. Налаштування пристрою подано в інструкції з експлуатування на «Систему «Розумний дім».

Малюнок 1.1
Малюнок 1.2

Зв’язок з планшетом

Планшет виконує функції відеореєстратора. Доступ до управління відеоспостереженням, перегляд відеозображення в режимі реального часу і архіву записів доступний з планшета, у режимі ON-Line з віддаленого персонального комп'ютера, планшета або смартфона з використанням мобільного додатка «Bron Smart Home». Камера обладнана функцією включення запису при виявленні руху і його зупинення при завершенні руху.

Живлення камери від зовнішнього джерела живлення (адаптера) напругою 12 В DC, струм споживання не більше 1 А.Про всі події користувач оповіщається Рush-повідомленням на мобільний додаток «Bron Smart Home» на смартфон.

Технічні характеристики

Найменування параметраОдиниці вимірюванняЗначення
1Мінімальна освітленістьЛк0,01
2Фокусна відстань об'єктивамм3,6
3Кут огляду°90
4Дальність ІЧ-підсвічуванням10
5Роздільна здатністьМП1.3
6Формат стиснення відео H.264
7Корекція балансу білого автоматично
8Мікрофон ні
9Напруга живленняВ DC12
10Струм споживання, не більшеА1,0
11Діапазон робочих температур°Свід 5 до 40
12Відносна вологість при температурі 30 °С%до 95
13Ступінь захисту оболонки ІР42
14Габаритні розміримм41,2x41,2 х 23,5
15Вагагне більша 115
16Середній термін служби пристроюрік7

Комплектність

НайменуванняКількість, шт.
1Камера1
1Кріплення1
1Скріпка1
4Паспорт1

Під’єднуючи камеру до блоку живлення необхідно дотримуватись вимог маркування щодо під’єднання до проводів + та - .

Конструкція пристрою

Пристрій складається з:
Кронштейн
Фіксатор
Гайка з’єднувальна
Відеокамера

Процедури з пристроєм

Включення та вимикання камери

Для приведення камери у робочий стан необхідно її включити її включити.

1.
Включення живлення камери

Відеокамера «HOME CAM» вважається включеною у разі подавання напруги живлення 12В використовуючи перехідник. Спостерігайте одноразовий звук кліку від затвору камери.

2.
Стан після включення

Після включення камера знаходиться у стані запиту на реєстрацію.

3.
вимкнення камери

Пристрій вважається вимкненим у разі відсутності напруги живлення 12В.

Після видалення камери з планшету потрібно повторно виконати реєстрацію пристрою.

Реєстрація камери у планшеті

Реєстрація, або припис пристрою до планшета - це процес внесення пристрою в конфігурацію планшета. Після реєстрації, за наявності стійкого зв’язку, пристрій придатний до роботи.

зчитуванням QR-коду

Зчитуванням QR-коду смартфоном через мобільний додаток «Bron Smart Home».

ручним введенням

Ручним введенням заводського (серійного) номера пристрою і пошук його по цьому номеру

Заборонено використання приладу за будь-яких несправностей.

Вказівки щодо заходів безпеки

Пристрій не є джерелом небезпеки для людей і матеріальних цінностей (в тому числі і в аварійних ситуаціях).

Конструкція відповідає вимогам безпеки згідно з ДСТУ EN 60335-1. Виробник не несе відповідальності за пошкодження, спричинені недотриманням вимог щодо техніки безпеки та правил експлуатації виробу.

Перед підключенням до блока живлення перевірте, чи збігається її напруга з номінальною напругою живлення камери, вказаною на маркуванні або з технічними характеристиками.

Заборонено самостійний ремонт виконавчого механізму або внесення змін до його конструкції. Ремонт має здійснюватися винятково фахівцем авторизованого сервіс-центру. Некваліфіковано виконана робота може призвести до важких наслідків пошкодження майна, виконавчого механізму та травм

Підготовка до встановлення та монтаж

Перед встановленням перевірте зону огляду камери з передбачуваного місця встановлення. Місце має бути вибрано так, щоб мінімізувати можливість попадання в об'єктив прямого сонячного світла, яке може призвести до пошкодження світлочутливої матриці

1.
ПЕРЕВІРКА ЗОНИ ОГЛЯДУ

Перед встановленням перевірте зону огляду камери з передбачуваного місця встановлення.

2.
ЯК СЛІД ОБИРАТИ МІСЦЕ

Місце має бути вибрано так, щоб мінімізувати можливість попадання в об'єктив прямого сонячного світла, яке може призвести до пошкодження світлочутливої матриці.

3.
ДЛЯ КРІПЛЕННЯ НЕОБХІДНО:

Ослабити фіксатор;

Відділити опору від кронштейну;

Закріпити на поверхні саморізом діаметром не більше 5 мм через отвір (довжина опори – 27 мм);

Зібрати кронштейн у зворотньому порядку;

Налаштуйте положення камери для спостереження за зоною спостереження;

Зафіксуйте фіксатором кронштейн а його повертання контр-гайкою.Перевірте передачу відеозображення з центру управління або за допомогою мобільного додатку «Bron Smart Home».

Перевірка

Поберіть місце експлуатації

До встановлення пристрою на місце можливої експлуатації необхідно виявити місце з добрим кутом огляду.

Передавання сповіщення

Під час експлуатації один раз за 70 секунд пристрій передає на планшет сповіщення про свій стан.

у разі не отримання сповіщення

Якщо протягом 70 секунд планшет не отримав сповіщення, планшет формує повідомлення про втрату зв'язку.

після реєстрації

Після вдалою реєстрації ініціюйте перегляд відео з планшета. Перевірте отримання планшетом стабільної передачі відео зображення.

Технічне обслуговування

обслуговування за потреби

Зазвичай відеокамера не потребує обслуговування, однак, або за потреби, наприклад після ремонту приміщення, очистіть місце встановлення виконавчого механізму від пилу та павутиння сухою серветкою та перевірте оглядом стан ізоляції проводів живлення та навантаження, які під’єднані до затискачів.

Чим не варто протирати пристрій

Не протирайте пристрій речовинами, що містять спирт, ацетон, бензин та інші активні розчинники.

Відеокамера відповідає вимогам Технічних регламентів з електромагнітної сумісності та безпеки низьковольтного електричного обладнання

Зберігання та транспортування

Датчики у транспортній тарі повинні зберігатися в опалювальних вентильованих приміщеннях (складах). У приміщенні для зберігання не повинно бути струмопровідного пилу, парів кислот, лугів і газів, що викликають корозію і руйнують ізоляцію. Клас кліматичних умов зберігання 1К3 згідно з ДСТУ EN 60721-3-1 (від мінус 5 до 45 °С).

Паковані підприємством-виробником датчики можуть бути транспортовані будь-якими закритими транспортними засобами відповідно до правил перевезення вантажів, що діють на транспорті даного виду (в залізничних вагонах, автомашинах, контейнерах, герметичних опалювальних відсіках літаків, трюмах тощо). Клас кліматичних умов транспортування 2К3 згідно з ДСТУ EN 60721-3-1 (від мінус 25 до 75 °С).

Гарантії виробника

відповідність датчика

Виробник гарантує відповідність датчика вимогам конструкторської документації при дотриманні споживачем умов транспортування, зберігання, монтажу, налагодження та експлуатації.

ВНЕСЕННЯ ЗМІН У КОНСТРУКЦІЮ

Виробник має право вносити зміни в конструкцію датчика без попереднього повідомлення користувача.

Використання не за призначенням

Використання датчика не за призначенням та не за умовами, визначеними цим документом, є порушенням правил експлуатації датчика і припинення гарантійних зобов'язань виробником.

Вияв невідповідності

Датчик, у якого протягом гарантійного терміну за умови дотримання правил транспортування, монтажу та експлуатації буде виявлено невідповідність вимогам, зазначеним у цьому паспорті, безкоштовно замінюється або ремонтується підприємством-виробником.

Ушкодженні вироби

Гарантійні зобов'язання не поширюються на вироби, що мають механічні пошкодження, а також, якщо дефект виник в результаті неправильного монтажу, підключення і експлуатації датчика.

Покривання витрат

Гарантійні зобов'язання не покривають витрати, пов'язані з доставкою або пересиланням датчика до/з гарантійної майстерні (авторизованого сервісного центру), а також витрати по монтажу/демонтажу датчика.

виникнення аварій

Датчик не рятує від ймовірності виникнення аварій у системі водопостачання, а тільки може зменшити можливі небажані наслідки таких аварій.

Відповідальність користувача

Відповідальність за працездатність датчика, технічне обслуговування та своєчасне звернення до сервісної служби з приводу усунення поламок в роботі датчика покладається на користувача.

Повернення товару

Відповідно до Закону про захист прав споживачів, користувач має право повернути придбаний пристрій продавцю, та отримати кошти за придбання товару протягом двох тижнів з дати придбання.

Сервісні послуги

Для уникання можливих непорозумінь з сервісною службою, зберігайте чеки протягом гарантійного терміну експлуатації.

термін експлуатації

Гарантійний термін експлуатації 12 місяців. Гарантія не поширюється на батарею живлення.

ПРАВО НА РЕМОНТ

Протягом гарантійного терміну покупець має право на ремонт або заміну датчика при виявленні несправностей, що сталися з вини виробника і за умови виконання вказівок по встановленню та експлуатації.

Відповідальність виробника

Виробник не несе відповідальність за шкоду, причиною якої стали несправності виробів сторонніх виробників або дії третіх осіб.

Відповідність

Датчик відповідає вимогам Технічних регламентів з електромагнітної сумісності, радіообладнання та безпеки низьковольтного електричного обладнання.

 

Відомості про ремонт

Ремонт датчика, у якого не закінчився гарантійний строк і який експлуатувався згідно з умовами, визначеними цим документом, здійснюється підприємством-виробником.

Несправний датчик надсилається підприємству-виробнику з документом, в якому вказано дату продажу та супровідним листом, у якому повинні бути зазначені: характер несправності, місце установлення, прізвище і телефон контактної особи.

 

Відомості про утилізацію

Датчик не несе загрозу для здоров’я людей та навколишнього середовища. Після закінчення терміну служби його утилізація проводиться без прийняття додаткових засобів захисту навколишнього середовища згідно з діючими правилами утилізації продуктів. Після закінчення терміну служби батареї, її утилізація має проходити згідно з діючими правилами утилізації таких продуктів.